Koncerty

sobota 31.8.2019 Dobrá Voda u Českých Budějovic, ČR Hospoda na hřištiOsa
pátek 20.9.2019 Horní Planá, ČR Osa
sobota 9.11.2019 19:00 Praha, ČR Klub Modrá VopiceOsa + Gibbet, Riviera Playboyz

Aktuality

10.7.2018
Kamarádi zlatý,tak se to povedlo a nominace na Létofest v ČB byla proměněna. Kdo tam budete,přijďte se podívat na II. stage po vystoupení kapely Iné kafe a my Vám zahrajeme nový i starší songy. Těšíme se na Vás,těšíme se na Létofest !!! Vaše OSA Youtube Video e99g7-aCBqA 313
2.6.2018
Milý fanoušci,OSA Killers jsou zpět v plné síle. Kdo jste byl v K2 v ČB na Cocotte Minute,mohl jste se o tom přesvědčit. Nové songy hotové,zbývá jen je zvěčnit na CD. Koncerty rozplánované a třeba už na Létofestu se uvidíme na domací půdě,když už jsme dostali nominaci. Těšíme se na Vás,na nekonečné party do ranních hodin. OSA Killers 386

Osa killers

Stylové zaměření kapely se ubírá směrem od pop, crossover, ethno s přibráním netradičních nástrojů didgeridoo + djembe. Právě díky těmto nástrojům je živé vystoupení sluchovým a očním zážitkem.

Kapela OSA Killers se dala dohromady v průběhu roku 2008.

Společná práce a zkoušení kapely se odrazila na první studiovém CD s názvem Kata Poa, natočeném ve mobilním studiu Kangaroo recording v roce 2009. 

V roce 2010 po absolvování slušné porce koncertů po celé ČR se kapela rozhodla posunout svoji tvorbu dále a do kapely nastupuje Pavel Strnad (v současnosti studuje basovou kytaru na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka), který ji okořenil svým vystupováním a hlasovým projevem, čímž kapela získala ještě větší náboj. 

V roce 2011 se kapela rozhodla natočit druhé CD s připraveným novým materiálem a druhým zpěvem. Nové CD bylo produkováno samotnou kapelou OSA Killers a dostalo název Babylon. Následovala opětovná šnůra koncertů po celé ČR s cílem rozšíření již stávající početné základny fanoušků. 
V roce 2014 se kapela opět posunula ve své tvorbě a rozhodla se natočit více přímočarejší a zpěvnější album a vzniklo tak vlastní produkcí EP – Nahá a singly Čarovala, Jen chvíle, které mají blíže ke stylům: crossover/rock/pop a jejich odnožím. 

V červnu 2014 kapelu "opouští" bubeník Dalibor, aby se přesunul za syntezátor / sampler a na jeho místo nastupuje Lukáš Brejcha - ex - Delmon, Noise Toys, Guano apes revival, Estuary High Tide, Petr Brant a po usilovném zkoušení vyráží kapela na první společné koncerty v novém složení.

Soutěže:
V roce 2013: soutěž IZUN music challenge Praha – 2. místo
(z celkem 45 přihlášených kapel )
V roce 2014: soutěž Rock Pro Praha-  4. místo 
(z celkem 145 přihlášených kapel) 
V roce 2014: soutěž Fly up! Bílina - 4. místo 
(z celkem 65 přihlášených kapel) 
V roce 2014: soutěž Muzikus- acoustic stage - mezi 12 
V roce 2014: soutěž Frock fest Dobříš - 1. místo 

Rok 2014 je pro kapelu obzvláště úspěšný po koncertní stránce, podařilo se  zahrát na festivalech po boku kapel typu : Škwor, Kurtizány z 25. avenue, Vypsaná Fixa, Imodium, Dodo, Hudba Praha, Bags, Pipes and Pints, Lucky Loosers ,atd...