Koncerty

Aktuality

15.8.2016
Nazdar kamarádi zlatý, dlouho jsme se neozvali a dlouho jsme i živě nehráli,ale stále jsme tu :-) Možná jen pár změn se naskytlo,ale s tím se vždycky popereme.  Trochu se nám okleštila sestava na pouhé čtyři kusy,ale za to ty nejsilnější a připravujeme pro Vás nový koncertní set,kde zazní i spousta starších songů z dřívějších časů. Vidět nás můžete 1.10.12016 na Frovfestu ve Vodňanech a poté 14.10. 2016 s francouzkou smečkou Smash hit combo v klubu Fabrika. Těšíme se na Vás! Osa Killers Rules !!!! 571

Osa killers

Stylové zaměření kapely se ubírá směrem od pop, crossover, ethno s přibráním netradičních nástrojů didgeridoo + djembe. Právě díky těmto nástrojům je živé vystoupení sluchovým a očním zážitkem.

Kapela OSA Killers se dala dohromady v průběhu roku 2008.

Společná práce a zkoušení kapely se odrazila na první studiovém CD s názvem Kata Poa, natočeném ve mobilním studiu Kangaroo recording v roce 2009. 

V roce 2010 po absolvování slušné porce koncertů po celé ČR se kapela rozhodla posunout svoji tvorbu dále a do kapely nastupuje Pavel Strnad (v současnosti studuje basovou kytaru na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka), který ji okořenil svým vystupováním a hlasovým projevem, čímž kapela získala ještě větší náboj. 

V roce 2011 se kapela rozhodla natočit druhé CD s připraveným novým materiálem a druhým zpěvem. Nové CD bylo produkováno samotnou kapelou OSA Killers a dostalo název Babylon. Následovala opětovná šnůra koncertů po celé ČR s cílem rozšíření již stávající početné základny fanoušků. 
V roce 2014 se kapela opět posunula ve své tvorbě a rozhodla se natočit více přímočarejší a zpěvnější album a vzniklo tak vlastní produkcí EP – Nahá a singly Čarovala, Jen chvíle, které mají blíže ke stylům: crossover/rock/pop a jejich odnožím. 

V červnu 2014 kapelu "opouští" bubeník Dalibor, aby se přesunul za syntezátor / sampler a na jeho místo nastupuje Lukáš Brejcha - ex - Delmon, Noise Toys, Guano apes revival, Estuary High Tide, Petr Brant a po usilovném zkoušení vyráží kapela na první společné koncerty v novém složení.

Soutěže:
V roce 2013: soutěž IZUN music challenge Praha – 2. místo
(z celkem 45 přihlášených kapel )
V roce 2014: soutěž Rock Pro Praha-  4. místo 
(z celkem 145 přihlášených kapel) 
V roce 2014: soutěž Fly up! Bílina - 4. místo 
(z celkem 65 přihlášených kapel) 
V roce 2014: soutěž Muzikus- acoustic stage - mezi 12 
V roce 2014: soutěž Frock fest Dobříš - 1. místo 

Rok 2014 je pro kapelu obzvláště úspěšný po koncertní stránce, podařilo se  zahrát na festivalech po boku kapel typu : Škwor, Kurtizány z 25. avenue, Vypsaná Fixa, Imodium, Dodo, Hudba Praha, Bags, Pipes and Pints, Lucky Loosers ,atd...