Koncerty

Aktuality

4.11.2019
Blíží se koncerty Osa Killers,a to 9.11.2019 v klubu Modrá Vopice v Praze ve společnosti kapel Gibbet a Riviera Playbojz a 15.11.2019 na domácí půdě jako host Honzy Křížka s kapelou (ex - Blue Effect,Walk choc ice)  250
11.10.2019
    Tak jsme to CD po několika měsících dali dohromady, stahnujte, poslechněte, co jsme vytvořili v naší zkušebně. Nám se líbí :) OSK 179

Osa killers

Stylové zaměření kapely se ubírá směrem od pop, crossover, ethno s přibráním netradičních nástrojů didgeridoo + djembe. Právě díky těmto nástrojům je živé vystoupení sluchovým a očním zážitkem.

Kapela OSA Killers se dala dohromady v průběhu roku 2008.

Společná práce a zkoušení kapely se odrazila na první studiovém CD s názvem Kata Poa, natočeném ve mobilním studiu Kangaroo recording v roce 2009. 

V roce 2010 po absolvování slušné porce koncertů po celé ČR se kapela rozhodla posunout svoji tvorbu dále a do kapely nastupuje Pavel Strnad (v současnosti studuje basovou kytaru na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka), který ji okořenil svým vystupováním a hlasovým projevem, čímž kapela získala ještě větší náboj. 

V roce 2011 se kapela rozhodla natočit druhé CD s připraveným novým materiálem a druhým zpěvem. Nové CD bylo produkováno samotnou kapelou OSA Killers a dostalo název Babylon. Následovala opětovná šnůra koncertů po celé ČR s cílem rozšíření již stávající početné základny fanoušků. 
V roce 2014 se kapela opět posunula ve své tvorbě a rozhodla se natočit více přímočarejší a zpěvnější album a vzniklo tak vlastní produkcí EP – Nahá a singly Čarovala, Jen chvíle, které mají blíže ke stylům: crossover/rock/pop a jejich odnožím. 

V červnu 2014 kapelu "opouští" bubeník Dalibor, aby se přesunul za syntezátor / sampler a na jeho místo nastupuje Lukáš Brejcha - ex - Delmon, Noise Toys, Guano apes revival, Estuary High Tide, Petr Brant a po usilovném zkoušení vyráží kapela na první společné koncerty v novém složení.

Soutěže:
V roce 2013: soutěž IZUN music challenge Praha – 2. místo
(z celkem 45 přihlášených kapel )
V roce 2014: soutěž Rock Pro Praha-  4. místo 
(z celkem 145 přihlášených kapel) 
V roce 2014: soutěž Fly up! Bílina - 4. místo 
(z celkem 65 přihlášených kapel) 
V roce 2014: soutěž Muzikus- acoustic stage - mezi 12 
V roce 2014: soutěž Frock fest Dobříš - 1. místo 

Rok 2014 je pro kapelu obzvláště úspěšný po koncertní stránce, podařilo se  zahrát na festivalech po boku kapel typu : Škwor, Kurtizány z 25. avenue, Vypsaná Fixa, Imodium, Dodo, Hudba Praha, Bags, Pipes and Pints, Lucky Loosers ,atd...